Service you can rely on  -  Cервис которому можно доверять  -  Serviss kuram var uzticēties

Pakalpojumi

Mūsu kompānija specializējas ar salikto kravu piegādi no un uz Eiropu, īpaši attīstīta Vācu, Benelux un Šveices valsts apkalpošana. Zemāk varat apskatīt piegādes sarakstu gan eksporta kravai, gan importa kravai.

Saliktās kravas eksporta piegādes tabula:

Savākšanas diena: Piegādes diena:
no otrdienas līdz piektdienai pirmdien, otrdien
pirmdien ceturtdien, piektdien

Saliktās kravas importa piegādes tabula:

Savākšanas diena: Piegādes diena:
no pirmdienas līdz piektdienai pirmdien, otrdien
Pirmdien, otrdien piektdien

Pilnās kravas eksporta/importa tranzīta laiks ir 3 dienas pēc kravas uzkraušanas brīža. Klientam jāpasūt transport 1 vai 2 dienas pirms kravas savākšanas, savlaicīga kravas pasūtīšana izvaira no nepatīkamiem piegādes kavējumiem.

Piegādes uz/no citām Eiropas un NVS valstīm pēc pieprasījuma.

link_arrowPASŪTĪT KRAVAS PIEGĀDI

 

Viens no transporta veidiem ko mūsu kompānija piedāvā ir Dzelzceļa transports. Pateicoties izdevīgai ģeogrāfiskai izvietošanai Latvija ir ļoti attīstīts šīs transporta veids. Klientu pieprasījumam varam veikt likmes aprēķinu un piegādes organizēšanu pa Baltijas valstu un NVS Dzelzceļiem.

e

Klienta velmēm un pieprasījumam tiek piedāvāta noliktava Rīgā. Ērta piebraukšana un izvietojums. Ka arī pievilcīgas cenas operatīvai un ilgstošai glabāšanai. Varam veikt kravas sortešanu un sadali, piegādi no noliktavas jebkurā fiksētājā laikā un dienā. Pārkraušanas 1 vienība var būt līdz pat 5t smaga! Pēc klienta pieprasījuma piedāvājam glabāšanu un piegādes Vācijā, Hollandē, Beļģijā ka ari Šveicē no aģentu noliktavām.

b

Veicam jebkura veida muitas pakalpojumus, muitošana eksportam un atmuitošana importam. Tranzīta deklarācijas noformēšana Eiropas savienības robežās, TIR. Sanitāras robežinspekcijas iziešana pārtikas produktiem.

a

Piedāvājam klientiem apdrošināt kravas kuras ir plīstošas un dārgas. Apdrošināšanas cena relatīvi maza salīdzinot ar preces un transporta cenu, tāpēc lai justos drošāk tiek piedāvāta papildus apdrošināšana uz pilno preces summu iekļaujot transporta izmaksas.

Mēs savu darbību esam apdrošinājuši uz Eur 250 000,-

d